HAKKIMIZDA
CAN BUHARLI ÜTÜ
HAKKIMIZDA

CAN BUHARLI ÜTÜ MAKİNALARI 2002 yılında İstanbul´da kuruldu. Firmamızın  kurulduğundaki kapasitesi, geçen zaman içerisinde, titiz çalışması, hızlı servisi , güvenilirliği ve sağladığı referansları sayesinde yükselerek bugünkü durumuna geldi
 
 CAN BUHARLI ÜTÜ MAKİNALARI’ nın hizmet verdiği tekstil & konfeksiyon firmaları, kuru temizleme firmaları, terziler, gelinlikçiler, perdeciler, çamaşırhaneler, meslek okulları, askeri tesisler, turistik tesisler vb. profesyonel ütüleme ihtiyacının olduğu pek çok kurum ve kuruluşlarda sorunsuz olarak silter ve gazzella ürünlerimiz kullanırken, Firmamızla çalışmış olmanın rahatlığını ve güvenini yaşıyorlar.
 
Satış sonrası teknik desteğimiz, uzman kadromuz ve hızlı servis personelimiz ile sorunlarınıza yerinde ve en kısa sürede çözüm üretme çabamız öncelikli ilkemiz olup CAN BUHARLI ÜTÜ MAKİNALARI  olarak müşterilerimize en kaliteli ütü makine çeşitlerimizi sunmaktan gurur duymaktayız.
 
Amacımız; Kaliteli, sağlam ve TSE – CE - ISO belgeli ürünlerimizle yurtiçi ve yurtdışı pazar payımızı arttırarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve ülke istihdamını arttırmaktır.